ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ - ASSOCIATION FOR CYSTIC FIBROSIS


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ - ASSOCIATION FOR CYSTIC FIBROSIS
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ - ASSOCIATION FOR CYSTIC FIBROSIS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα.

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα. Empty προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα.

Δημοσίευση  maria 20/7/2010, 23:31

ειναι κανεις συνδεδεμενος, θα ήθελα να μιλησω με καποιον

maria

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 20/07/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα. Empty Απ: προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα.

Δημοσίευση  parukos 23/7/2010, 11:29

Με λενε Παρασκευα και ειμαστε εδω εγω και η γυναικα μου η οποια πασχει απο κυστικη να κουβεντιασουμε για οτι θελεις.

parukos

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 09/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα. Empty Απ: προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα.

Δημοσίευση  parukos 23/7/2010, 11:45


parukos

Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 09/12/2009

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα. Empty ψευδομοναδα

Δημοσίευση  vasilia 5/1/2011, 03:19

με λένε βασιλεια εδω και τρεις μηνες εμαθα οτι το παιδι μου, 12 μηνων τωρα, πασχει απο κυστικη ινωση. νοσηλευτηκαμε στο νοσοκομειο λογω ψευδομοναδας. ξεκινησαμε θεραπεια στο σπιτι. θελω να μιλαω με καποιον που ενδεχομενως να το εχει χρονια και να μπορει να με βοηθησει γιατι εγω ειμαι καινουρια στο προβλημα. πρεπει να ανυσηχω?

vasilia

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1
Registration date : 05/01/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα. Empty Απ: προσπαθω να συνομιλησω με καποιον για πρωτη φορα.

Δημοσίευση  vivo 29/5/2011, 07:58

vasilia έγραψε:με λένε βασιλεια εδω και τρεις μηνες εμαθα οτι το παιδι μου, 12 μηνων τωρα, πασχει απο κυστικη ινωση. νοσηλευτηκαμε στο νοσοκομειο λογω ψευδομοναδας. ξεκινησαμε θεραπεια στο σπιτι. θελω να μιλαω με καποιον που ενδεχομενως να το εχει χρονια και να μπορει να με βοηθησει γιατι εγω ειμαι καινουρια στο προβλημα. πρεπει να ανυσηχω?
Γεια σου vasilia,εχω ΚΙ απο μωρο παιδι κ επισης την ψευδομοναδα απο παντα.βεβαια λεω απο παντα γιατι απο τοτε που αρχισα να καταλαβαινω ξερω οτι την εχω...τωρα ειμαι 32 και μπορω να σου πω οτι δεν διεφερα απο τα παιδια με ΚΙ που δεν ειχαν την ψευδομονοδα,απλα οταν χρειαζεται αντιβιοση λαμβανω τετοια ωστε να πιανει την ψευδ.αυτο ειναι ολο.ειναι μια ασθενεια που χρειαζεται πειθαρχια.αυτο ομως ειναι κατι που το παιδι σου θα το καταλαβει στην πορεια,ισως κ μετα τα 18χρ.μην γινεις καταπιεστκη-υπερπροστατυτικη.το παιδι σου ειναι σαν ολα τα παιδια.

vivo

Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 29/05/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης